Luton | 9:00 PM | Everton |
|
||||||||
Toulouse | 7:00 PM | Montpellier | |||||||||
Lens | 9:00 PM | FC Lorient | |||||||||
TSG Hoffenheim | 8:30 PM | RB Leipzig |
|
||||||||
Torino | 8:45 PM | Bologna | |||||||||
Getafe | 9:00 PM | Athletic |
|
||||||||
Botafogo | 1:0 | EC Vitória | |||||||||
Águia de Marabá | 1:2 HT | São Paulo |
|
||||||||
CRB | 0:0 | Ceará SC |
|
||||||||
Goiás | 2:30 AM | Cuiabá-MT |
|
||||||||
Palmeiras | 2:30 AM | Botafogo-SP | |||||||||
Hamburger SV | 6:30 PM | FC St. Pauli |
|
||||||||
F. Düsseldorf | 6:30 PM | 1.FC Nuremberg |
|
||||||||
VfB Lübeck | 7:00 PM | MSV Duisburg |
|
||||||||
A. Lustenau | 7:30 PM | Austria Vienna |
|
||||||||
CSC Selimbar | 4:00 PM | FC Buzau | |||||||||
Ankaragücü | 7:00 PM | Alanyaspor | |||||||||
Besiktas | 7:00 PM | C. Rizespor | |||||||||
FCV Farul | 7:00 PM | Sepsi OSK | |||||||||
Fortuna Sittard | 8:00 PM | Go Ahead Eagles | |||||||||
Almere City | 8:00 PM | Heerenveen | |||||||||
Zébra Élites | 8:00 PM | Thes Sport | |||||||||
Aarhus GF | 7:00 PM | Nordsjaelland | |||||||||
NK Rudes | 5:00 PM | NK Istra | |||||||||
VPS | 5:00 PM | FC Lahti | |||||||||
Keuruun Pallo | 5:30 PM | Lohikosken | |||||||||
Rangers | 6:00 PM | Huima | |||||||||
FC Blackbird | 6:00 PM | Komeetat | |||||||||
ViPa | 6:00 PM | Holstin Dynamo | |||||||||
Pallo-Kerho 37 | 6:30 PM | AFC Keltik | |||||||||
Kings SC | 6:45 PM | Toivalan | |||||||||
NiemU | 7:15 PM | SC Zulimanit | |||||||||
FC KTP | 5:30 PM | JäPS | |||||||||
HPS | 6:00 PM | Ponnistus | |||||||||
FC Finnkurd | 6:15 PM | FC Loviisa | |||||||||
Valtti | 6:30 PM | Töölön Taisto | |||||||||
HerTo | 7:15 PM | FC Kontu | |||||||||
PPJ Helsinki | 6:00 PM | Atlantis FC II | |||||||||
TiPS | 6:40 PM | Gnistan/Ogeli | |||||||||
Cracovia | 6:00 PM | Górnik Zabrze | |||||||||
Ruch Chorzow | 8:30 PM | Lech Poznan |
|
||||||||
Dob. Dobrich | 2:30 PM | Septemvri Sofia | |||||||||
Sportist Svoge | 5:00 PM | Marek Dupnitsa | |||||||||
Ludogorets II | 5:00 PM | Bdin Vidin | |||||||||
Fehérvár | 8:00 PM | MTK Budapest | |||||||||
Banska Bystrica | 5:30 PM | Kosice | |||||||||
Racing Club | 2:10 AM | Talleres RE | |||||||||
Al-Taawoun | 5:00 PM | Al-Hilal | |||||||||
Al-Ettifaq | 8:00 PM | Al-Fayha | |||||||||
Abha | 8:00 PM | Al-Ittihad | |||||||||
Afturelding | 9:15 PM | Grótta | |||||||||
Keflavík | 9:15 PM | ÍR | |||||||||
Leiknir | 9:15 PM | Njardvík | |||||||||
Thróttur | 9:15 PM | Thór | |||||||||
Dand. Thunder | 11:30 AM | Knights | |||||||||
Altona Magic | 12:30 PM | Hume City FC | |||||||||
Zeljeznicar | 6:00 PM | FK Tuzla City | |||||||||
Velez Mostar | 6:00 PM | HSK Posusje | |||||||||
Zrinjski Mostar | 8:30 PM | Siroki Brijeg | |||||||||
FK Minsk | 5:00 PM | Torpedo Zhodino | |||||||||
BATE Borisov | 7:00 PM | Isloch | |||||||||
ASO Chlef | postponed | USM Khenchela | |||||||||
JS Saoura | postponed | Paradou AC | |||||||||
US Souf | postponed | NC Magra | |||||||||
MC Oran | postponed | ES Sétif | |||||||||
MC Algiers | postponed | USM Alger | |||||||||
MC El Bayadh | postponed | JS Kabylie | |||||||||
CS Constantine | postponed | CR Belouizdad | |||||||||
ES Ben Aknoun | postponed | US Biskra | |||||||||
Ittihad Alex | 6:00 PM | Baladiya | |||||||||
Zed FC | 6:00 PM | El Mokawloon | |||||||||
NK Triglav | 5:30 PM | NK Nafta 1903 | |||||||||
SKU Amstetten | 6:10 PM | FAC | |||||||||
FC Dornbirn | 6:10 PM | SV Kapfenberg | |||||||||
FC Liefering | 6:10 PM | Sturm Graz II | |||||||||
DSV Leoben | 6:10 PM | SKN St. Pölten | |||||||||
SV Stripfing | 6:10 PM | SV Lafnitz | |||||||||
Grazer AK 1902 | 8:30 PM | Admira Wacker | |||||||||
Kalju FC | 6:00 PM | JK Tammeka | |||||||||
AD Tarma | 10:00 PM | Universitario | |||||||||
Uthai Thani | 2:00 PM | Trat FC | |||||||||
Cobh Ramblers | 8:45 PM | Bray Wanderers | |||||||||
Finn Harps | 8:45 PM | Treaty United | |||||||||
Kerry FC | 8:45 PM | Cork City | |||||||||
UCD | 8:45 PM | Longford Town | |||||||||
Wexford FC | 8:45 PM | Athlone Town | |||||||||
Ballymena Utd | 8:45 PM | Institute | |||||||||
Leevon PPK | 7:00 PM | Super Nova | |||||||||
Palestino | 9:30 PM | Copiapó | |||||||||
Villarreal CF B | 8:30 PM | Levante | |||||||||
Santa Clara | 7:00 PM | Belenenses | |||||||||
Moreirense | 9:15 PM | Vizela | |||||||||
Alexandria | 10:00 AM | CSM Resita | |||||||||
Ceahlaul | 10:00 AM | Unirea Dej | |||||||||
FC Arges | 10:00 AM | Dumbravita | |||||||||
Concordia | 10:00 AM | Viitorul Tg.Jiu | |||||||||
CS Tunari | 10:00 AM | CSA Steaua | |||||||||
Slatina | 10:00 AM | Progresul Sp. | |||||||||
Ayr United | 8:45 PM | Dunfermline A. | |||||||||
Dundee United | 8:45 PM | Partick Thistle | |||||||||
Inverness CT | 8:45 PM | Morton | |||||||||
Queen's Park | 8:45 PM | Airdrieonians | |||||||||
Raith Rovers | 8:45 PM | Arbroath | |||||||||
Real Farma | 10:45 AM | Skala 1911 | |||||||||
Chayka | 1:00 PM | Nyva Vinnytsya | |||||||||
MFK Metalurg | 11:00 AM | Metalist | |||||||||
Agrobiznes | 12:00 PM | Livyi Bereg | |||||||||
Kremin | 12:30 PM | Podillya | |||||||||
AC Bellinzona | 7:30 PM | Neuchâtel Xamax | |||||||||
FC Schaffhausen | 7:30 PM | Stade Nyonnais | |||||||||
FC Baden 1897 | 8:15 PM | FC Thun | |||||||||
FC Sion | 8:15 PM | FC Wil 1900 | |||||||||
FC Vaduz | 8:15 PM | FC Aarau | |||||||||
Pribram | 5:00 PM | Zbrojovka Brno | |||||||||
SFC Opava | 6:00 PM | Chrudim | |||||||||
Jihlava | 6:00 PM | Varnsdorf | |||||||||
Pisek | 6:00 PM | Domazlice | |||||||||
Vendsyssel FF | 7:00 PM | Kolding IF | |||||||||
NK Vukovar 1991 | 2:50 PM | NK Sesvete | |||||||||
Gornik Leczna | 6:00 PM | Odra Opole | |||||||||
Podbeskidzie | 8:30 PM | Arka Gdynia | |||||||||
Ulytau | 12:00 PM | FK Ekibastuz | |||||||||
Arsenal U21 | 8:00 PM | Man Utd U21 | |||||||||
Chelsea U21 | 8:00 PM | Brighton U21 | |||||||||
West Ham U21 | 8:00 PM | Blackburn U21 | |||||||||
Türkgücü Münch. | 6:30 PM | SV Schalding | |||||||||
Aschaffenburg | 7:00 PM | FV Illertissen | |||||||||
TSV Buchbach | 7:00 PM | FC Bayern II |
|
||||||||
Deutschlandsbg. | 7:00 PM | Bad Gleichenb. | |||||||||
Vöcklamarkt | 7:00 PM | ASK Voitsberg | |||||||||
Allerheiligen | 7:00 PM | Vorwärts Steyr | |||||||||
SC Weiz | 7:00 PM | SV Ried II | |||||||||
FC Eilenburg | 7:00 PM | ZFC Meuselwitz | |||||||||
Babelsberg 03 | 7:00 PM | Berliner AK | |||||||||
Hertha BSC II | 7:00 PM | Rot-Weiß Erfurt |
|
||||||||
SV Meppen | 7:00 PM | Hamburger SV II | |||||||||
SV Rödinghausen | 7:30 PM | FC Gütersloh | |||||||||
SC Neusiedl/See | 7:00 PM | FC Marchfeld | |||||||||
FavAC | 7:30 PM | Wiener Viktoria | |||||||||
Kremser SC | 7:30 PM | Ardagger | |||||||||
Oberwart | 7:30 PM | Traiskirchen | |||||||||
TWL Elektra | 7:30 PM | Drassburg | |||||||||
Wiener SC | 7:30 PM | Rapid Wien II | |||||||||
Akademisk BK | 7:00 PM | Middelfart | |||||||||
FC Roskilde | 7:00 PM | Aarhus Fremad | |||||||||
Nyköbing FC | 7:00 PM | Esbjerg fB | |||||||||
Yverdon II U21 | 8:00 PM | FC Sion U21 | |||||||||
Comunicaciones | 4:00 AM | CSD Municipal | |||||||||
Independiente | 3:00 AM | Herrera FC | |||||||||
Veraguas United | 3:00 AM | San Francisco | |||||||||
UMECIT FC | 3:00 AM | Universitario | |||||||||
Génesis FC | 3:00 AM | Olancho FC | |||||||||
Grecia | 11:00 PM | Guanacasteca | |||||||||
1.FC Gievenbeck | 6:30 PM | SpVgg Vreden | |||||||||
SF Lotte | 7:00 PM | Pr. Münster II | |||||||||
SV Erlbach | 7:00 PM | 1860 München II | |||||||||
Ammerthal | 7:00 PM | Eltersdorf | |||||||||
1.SC Feucht | 7:00 PM | Neudrossenfeld | |||||||||
FC Nöttingen | 7:00 PM | FC Denzlingen | |||||||||
Tasmania Berlin | 7:30 PM | TSG Neustrelitz | |||||||||
VfL Halle 96 | 6:00 PM | Sandersdorf | |||||||||
VfB Auerbach | 7:00 PM | SV 09 Arnstadt | |||||||||
OSC Bremerhaven | 7:00 PM | SG Aumund-Veg. | |||||||||
FC Oberneuland | 7:30 PM | BTS Neustadt | |||||||||
Dolny Kubin | 2:2 | Lipt. Mikulas | |||||||||
Puchov | 5:00 PM | MSK Zilina B | |||||||||
Spartak Myjava | 7:00 PM | Dyn. Malzenice | |||||||||
Lokomotiv Gomel | 3:00 PM | Shakhter 2 S. | |||||||||
FK Lida | 4:00 PM | Molodechno | |||||||||
Orsha | 5:00 PM | FK Baranovichi | |||||||||
Dinamo 2 | 6:00 PM | Ostrovets | |||||||||
SV Meppen U19 | 5:00 PM | RB Leipzig U19 | |||||||||
Gerasdorf | 6:00 PM | Hellas Kagran | |||||||||
Mannswörth | 6:00 PM | FC Stadlau | |||||||||
SV Schwechat | 6:30 PM | Simmering | |||||||||
Scheiblingkir. | 7:30 PM | Haitzendorf | |||||||||
Schrems | 7:30 PM | Zwettl | |||||||||
Gloggnitz | 7:30 PM | Rohrbach/G. | |||||||||
Nürnberg U19 | 6:30 PM | Heidenheim U19 | |||||||||
Siegendorf | 7:00 PM | Pinkafeld | |||||||||
SC/ESV Parndorf | 7:30 PM | Klingenbach | |||||||||
Deutschkreutz | 7:30 PM | Marz | |||||||||
Leithaprodersd. | 7:30 PM | Horitschon | |||||||||
Mondsee | 7:00 PM | ASKÖ Oedt | |||||||||
Micheldorf | 7:00 PM | Dietach | |||||||||
Ostermiething | 7:30 PM | Friedburg | |||||||||
Union Perg | 8:00 PM | Weißkirchen | |||||||||
Schladming | 7:00 PM | Fehring | |||||||||
Fürstenfeld | 7:00 PM | ASK Köflach | |||||||||
Gnas | 7:00 PM | Wildon | |||||||||
Lebring | 7:00 PM | Frauental | |||||||||
SC Kalsdorf | 7:00 PM | FC Gamlitz | |||||||||
SV Tillmitsch | 7:00 PM | Hartberg II | |||||||||
SAK Klagenfurt | 6:00 PM | SC Landskron | |||||||||
SV St.Jakob/Ros | 6:00 PM | FC Lendorf | |||||||||
SK Treibach | 6:30 PM | ATUS Velden | |||||||||
Kuchl | 7:00 PM | Adnet | |||||||||
SAK 1914 | 7:00 PM | Siezenheim | |||||||||
UFC Hallein | 7:00 PM | Grödig | |||||||||
FC Sursee | 8:15 PM | Zug 94 | |||||||||
Daugavpils | 5:00 PM | Jelgava | |||||||||
Japan U23 | 5:30 PM | Uzbekistan U23 | |||||||||
Ha Tinh FC | 1:00 PM | Quang Nam FC | |||||||||
Manchester 62 | 9:00 PM | St Joseph's FC | |||||||||
BKMA Yerevan | 3:00 PM | Ararat Yerevan | |||||||||
FC Urartu | 5:00 PM | Shirak Gyumri | |||||||||
AFC Eskilstuna | 7:00 PM | Hammarby TFF | |||||||||
IFK Stocksund | 7:00 PM | Täby FK | |||||||||
Midtjylland U19 | 4:00 PM | Aarhus GF U19 | |||||||||
Santa Lucia FC | 7:00 PM | Birkirkara FC | |||||||||
Marsaxlokk | 7:00 PM | Balzan FC | |||||||||
Gzira Utd. | 7:00 PM | Floriana | |||||||||
Mosta FC | 7:00 PM | Naxxar Lions FC | |||||||||
Barnsley FC | 8:30 PM | Bolton | |||||||||
KVC Westerlo | 8:45 PM | Sint-Truiden | |||||||||
Sekhukhune | 7:30 PM | TS Galaxy FC | |||||||||
Sheikh Jamal | 11:00 AM | Brothers Union | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match